CENTRUM REHABILITACJI AMODENT – nowa specjalistyczna placówka na warszawskim Ursusie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia CENTRUM REHABILITACJI AMODENT przy ul. Skoroszewskiej 11 w Warszawie!

Miło nam zaprezentować kolejną, nowo otwartą placówkę Przychodni AMODENT, jednego z wiodących podmiotów leczniczych, działającego od kilkunastu lat na lokalnym rynku medycznym w Ursusie, Piastowie i okolicach. Przychodnia AMODENT świadczy usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej, konsultacji lekarzy specjalistów, stomatologii i ortodoncji oraz rehabilitacji.

Odpowiadając na zapotrzebowanie Pacjentów, w styczniu 2016 roku została otwarta kolejna placówka, poświęcona wyłącznie rehabilitacji. CENTRUM REHABILITACJI AMODENT mieści się przy ulicy Skoroszewskiej 11 lok. U12-15, w pobliżu wjazdu do Ursusa z Alei Jerozolimskich, w sąsiedztwie marketu budowlanego Leroy Merlin i Centrum Handlowego Skorosze.

W CENTRUM REHABILITACJI AMODENT do dyspozycji Pacjentów oddane zostały nowoczesne, przestronne gabinety i sale zabiegowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt terapeutyczny. Jako jedna z nielicznych placówek w Warszawie, Centrum posiada urządzenie LEVITAS do terapii w podwieszeniu. Wykonywane są tam też tak poszukiwane przez Pacjentów zabiegi jak FALA UDERZENIOWA czy LASER WYSOKOENERGETYCZNY oraz terapia POLEM ELEKTROMAGNETYCZNYM WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI nowej generacji. CENTRUM REHABILITACJI AMODENT wyróżnia się ponadto STREFĄ HYDROTERAPII, w której, nie wyjeżdżając do SPA, możecie Państwo skorzystać z masaży podwodnych, kąpieli perełkowych, natrysku płaszczowego i saun: fińskiej, rzymskiej i infrared.

Konsultacji lekarskich udzielają lekarze ze specjalizacją w dziedzinie rehabilitacji i ortopedii, zaś zespół składający się doświadczonych fizjoterapeutów, masażystów i trenerów personalnych umożliwi szybki powrót do pełni zdrowia i sprawności fizycznej. W swojej pracy kierują się oni uznanymi, skutecznymi metodami terapeutycznymi, takimi jak TERAPIA MANUALNA, TERAPIA McKENZIE czy KINESIOTAPING. W placówce odbywają się zajęcia grupowe, prowadzone przez wykwalifikowanych terapeutów, instruktorów Pilatesu, Szkoły Prostych Pleców, Profilaktyki Bólów Kręgosłupa i treningu Fitness.

CENTRUM REHABILITACJI AMODENT świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej dla Pacjentów posiadających ubezpieczenie w INTER Polska, jak również w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz na zasadach komercyjnych.

CENTRUM REHABILITACJI AMODENT zaprasza:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00
ul. Skoroszewska 11 lok. U12-15, 02-495 Warszawa
tel. 22 400 11 99, centrum.rehabilitacji@amodent.pl

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia także pozostałych placówek Przychodni AMODENT:
Warszawa, ul. Dzieci Warszawy 29, tel. 22 303 69 69
Warszawa, ul. Skoroszewska 7, tel. 412 00 11
Piastów, ul. Paderewskiego 13, tel. 22 753 85 85
www.amodent.pl