INTER Kontrakt

INTER Kontrakt

Pracując na kontrakcie możesz odczuwać niepokój związany z brakiem  zabezpieczenia materialnego w przypadku przerwy w wykonywaniu zawodu.  Pewne losowe zdarzenia - jak wypadek, czy choroba - mogą uniemożliwić Ci  czasowo pracę i znaczącą wpłynąć na Twoją sytuację finansową.

Z myślą o Tobie stworzyliśmy unikatowy produkt zabezpieczający ciągłość finansowania Twoich zobowiązań.

INTER Kontrakt to gwarancja wypłaty świadczenia pieniężnego w razie jakiegokolwiek zdarzenia, które uniemożliwi Ci pracę zawodową. INTER Polska będzie wypłacać Ci dzienne świadczenia o ustalonej wysokości przez określony okres.

Ubezpieczenie dedykowane jest wszystkim przedstawicielom zawodów medycznych zatrudnionym na kontrakcie – m.in. lekarzom, pielęgniarkom, położnym.

Co zyskujesz?

INTER  Kontrakt to uzupełnienie świadczeń wypłacanych przez ZUS w okresie  niezdolności do pracy. Wysokość wsparcia finansowego może wynieść nawet  300 zł dziennie. Wsparcie to możesz przeznaczyć na dowolny cel: na  leczenie, bieżące opłaty czy pokrycie kosztów stałych, takich jak koszty wynajmu gabinetu, czy koszty leasingu sprzętu medycznego.

Jak to zrobić?

To proste. Wystarczy wypełnić wniosek oraz podpisać z nami umowę ubezpieczeniową. W  momencie podpisywania umowy nie wymagamy od Ciebie żadnych dokumentów  potwierdzających wysokość Twoich przychodów.   Opieramy się na Twojej deklaracji, którą weryfikujemy dopiero w  przypadku konieczności wypłaty świadczenia, a sama procedura wypłaty  świadczeń jest szybka i przejrzysta!