INTER Kontrakt

INTER Kontrakt

Pracując na kontrakcie możesz odczuwać niepokój związany z brakiem zabezpieczenia materialnego w przypadku przerwy w wykonywaniu zawodu. Pewne losowe zdarzenia - jak wypadek, czy choroba - mogą uniemożliwić Ci czasowo pracę i znaczącą wpłynąć na Twoją sytuację finansową.

Z myślą o Tobie stworzyliśmy unikatowy produkt zabezpieczający ciągłość finansowania Twoich zobowiązań.

INTER Kontrakt to gwarancja wypłaty świadczenia pieniężnego w razie jakiegokolwiek zdarzenia, które uniemożliwi Ci pracę zawodową. INTER Polska będzie wypłacać Ci dzienne świadczenia o ustalonej wysokości przez określony okres.

Ubezpieczenie dedykowane jest wszystkim przedstawicielom zawodów medycznych zatrudnionym na kontrakcie – m.in. lekarzom, pielęgniarkom, położnym.

Co zyskujesz?

INTER Kontrakt to uzupełnienie świadczeń wypłacanych przez ZUS w okresie niezdolności do pracy. Wysokość wsparcia finansowego może wynieść nawet 300 zł dziennie. Wsparcie to możesz przeznaczyć na dowolny cel: na leczenie, bieżące opłaty czy pokrycie kosztów stałych, takich jak koszty wynajmu gabinetu, czy koszty leasingu sprzętu medycznego.

Jak to zrobić?

To proste. Wystarczy wypełnić wniosek  oraz podpisać z nami umowę ubezpieczeniową. W  momencie podpisywania umowy nie wymagamy od Ciebie żadnych dokumentów  potwierdzających wysokość Twoich przychodów.  Opieramy się na Twojej deklaracji, którą weryfikujemy dopiero w przypadku konieczności wypłaty świadczenia, a sama procedura wypłaty świadczeń jest szybka i przejrzysta!